TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 137.573
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.260
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.225
ÖZEL HABER

SANAT DÜNYASINDA YENİ SES: ESRARENGO

‘Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından ESRARENGO ile ilgili bilgiler, Türkiye’de rap müzik altın çağını yaşarken Hollanda’da büyük bir şöhrete sahip olan Yasin Demir, kariyerine Türkiye’de devam etme kararı aldı. Eypio, Yener..

SANAT DÜNYASINDA YENİ SES: ESRARENGO

‘Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından ESRARENGO ile ilgili bilgiler, Türkiye’de rap müzik altın çağını yaşarken Hollanda’da büyük bir şöhrete sahip olan Yasin Demir, kariyerine Türkiye’de devam etme kararı aldı. Eypio, Yener Çevik, Tepki ve Sansar Salvo gibi rap müziğin sevilen isimleriyle yaptığı projelerle tanınan Demir, Hollanda’da Esrarengo lakabı ile tanınıyor. Ünlü rap sanatçısı Esrarengo Türkiye’de ilk şarkısı “Ceza Yatıcaz”ı seslendiriyor.

Şarkının klibi için Tepki ile kameralar karşısına geçen ünlü rapçinin çekmiş olduğu klip hayranları tarafından oldukça ilgi gördü. “Ceza Yatıcaz” klibinin yayınlanmasının ardından Esrarengo hayranları, popüler olmuş diğer rap şarkıları için de klip çekilmesini istiyor. Esrarengo, bundan sonraki klibin hangi şarkı ya da şarkılara çekileceği konusunda henüz bir bilgi vermese de hayranlarını sevindirecek bir karar vermesi bekleniyor.

‘Türkiye Büyüyor Projesi‘ iletişim: 0532 628 23 59

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL