TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
ÖZEL HABER

OTOMOBİL DOKTORU: YUNUS VAROL

‘Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından Yunus Varol firmasıyla ilgili bilgileri anlatıyor, “Günümüzde özellikle 2.el araç alım – satım piyasasında mihenk taşı haline gelen expertiz hizmetleri maalesef kurumsal yapı adı altında mağduriyetler..

OTOMOBİL DOKTORU: YUNUS VAROL

‘Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından Yunus Varol firmasıyla ilgili bilgileri anlatıyor, “Günümüzde özellikle 2.el araç alım – satım piyasasında mihenk taşı haline gelen expertiz hizmetleri maalesef kurumsal yapı adı altında mağduriyetler yaşatmaya başladı. Çok fazla expertiz talebine karşılık vermeye çalışan ekpertix firmaları / markaları bu süreci işletirken büyük hatalar yapabiliyorlar. Hâlbuki expertiz işlemi öyle titiz, öyle özenle yapılmalıdır ki alım ya da satım yapanlar mağduriyetler yaşamasınlar. İşte tam da bu noktada müthiş bir girişimci devreye girerek bu soruna tam anlamıyla çözüm getiriyor. Online Servis Danışmanı Yunus Varol mükemmel bir hizmete imza atarak insanların expertiz arayışlarına yeni bir soluk getiriyor. Arayan herkese ücretsiz expertiz hizmeti veren Yunus Varol özenle hazırladığı web sitesi üzerinden de otomotiv sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. Online Servis Danışmanı Yunus Varol’dan ücretsiz expertiz hizmeti almak için 0554 174 74 83 numaralı telefonu arayabilir veya whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Online Servis Danışmanı Yunus Varol aynı anda birçok hizmeti verebiliyor. Yunus Varol’un ücretsiz expertiz hizmetinin yanında verdiği başlıca hizmetler şöyle; Oto mekanik hizmeti Oto elektrik hizmeti Kaporta boya hizmetleri Boyasız göçük düzeltme, Seramik kaplama, Check-up hizmeti,Periyodik bakım Diagnostik, Tampon tamiri, Boya koruma ve bakım, Rot / Balans hizmeti, Tüm bu hizmetlere ek olarak kendi adını taşıyan web sitesi üzerinden de faydalı ve bilgilendirici içerikler yayınlıyor. Sektördeki gelişmeleri yorumlayarak okurlarına ve takipçilerine faydalı ve bir o kadar da bilgilendirici içerikler yayınlayan Yunus Varol birçok sertifikaya sahip online servis danışmanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.
Yunus Varol kendi adını taşıyan web sitesi üzerinden otomotiv sektöründeki tüm gelişmeleri kendine has üslubu ile okurlarına aktarıyor. Yeni çıkan araba modelleri, yeni tasarımlar, otomotiv sektöründeki iş birlikleri, ödül alan projeler, en az yakan otomobiller, pazara meydan okuyan markalar ve çok daha fazlası www.yunusvarol.com adresi üzerinden okurlarını bekliyor.” sözlerine yer verdi.

‘Türkiye Büyüyor Projesi’ iletişim: 0532 628 23 59

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL