TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
ÖZEL HABER

NİHAT DOĞAN EKRANLARA DÖNÜYOR…

Olayların Adamı Nihat Doğan Ekranlara Geri Dönüyor! Nihat Doğan Hangi Kanalla Anlaştı? Ünlü şarkıcı ve televizyon yorumcusu Nihat Doğan, uzun süredir adından söz ettirmezken Doğan tekrar ekranlara dönmeye karar verdi…

NİHAT DOĞAN EKRANLARA DÖNÜYOR…

Olayların Adamı Nihat Doğan Ekranlara Geri Dönüyor! Nihat Doğan Hangi Kanalla Anlaştı?

Ünlü şarkıcı ve televizyon yorumcusu Nihat Doğan, uzun süredir adından söz ettirmezken Doğan tekrar ekranlara dönmeye karar verdi. İddialı açıklamaları ile herkesi topa tutan cesur yorumcu hangi kanalla anlaştı? İşte detaylar…

Flaş TV haber kanalı olması ile birlikte tüm medya kanala yöneldi.  Eski içeriklerin unutulması için yayın hayatına ara veren Flaş TV tam 2 yıl boyunca yayın vermedi.

11 Ekim’de tekrar yayın hayatına başlayan Flaş TV bambaşka bir kanal ile televizyon medyasında yer aldı.

 

Hakan Aygün Flash TV’nin yeni Genel Yayın Müdürü olurken Aygün’ün yardımcılığına entertainment programların önemli yapımcısı gazeteci Savaş Kalafat getirildi. Flash TV’ni kadrosu bir anda güçlenirken reyting uzmanları ise yerini aldı.

Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi başarılı habercileri bir araya toplayan kanal, öğlen kuşağı için magazin ve aktüel programlar sunmak için harekete geçti.

FLASH TV’DE ‘AL SANA HABER’ RÜZGARI

‘Al Sana Haber’ isimli program için kanal yönetimi farklı bir yayın olmasını isterken  Cannes’te Dünya çapında Tv Format ödülü alan Seyhan Soylu ile el sıkıştı.

 

Hafta içi her gün 14.00 ile 17.00 arasında yer alacak olan programda  2 Kadın,  2 Erkek, 1’de sürpriz star isim yer alacak.

İlk kadın sunucu için Tuğba Ekinci yer alırken erkek sunucu için Nihat Doğan ile anlaşıldı.

Nihat Doğan ise konu hakkında açıklamada bulundu.

“GELEN TEKLİFLERİ KABUL ETMEDİM”

Nihat Doğan, “Kendimi tekrar etmek istemediğim için uzun süredir gelen teklifleri kabul etmedim. Gündüz kuşağında alışa gelmemiş bir program ile izleyici ile buluşuyoruz. Kadroda 5 ünlü isim var. İkinci isim ben oldum. Diğer kişiler henüz belli değil. Birkaç güne kamuoyunla paylaşılacak. Biz ekranlarda doğru neyse onu konuşacağız. Bazıları gibi asker kaçağı olup ekrandan milliyetçilik naraları atanlar artık susacak. Kendi geçmişine bakmadan ahkam kesenler artık lafını bilecek. Bu lafımın kimlere olduğunu herkes çok iyi anladı. Şimdiden bazıları korkudan titremeye başladı. Merak etmesinler hesaplaşmaya değil, utandırmaya geliyorum. Bu programla beraber herkes eteğindeki taşı dökecek. Namusu maaşı kadar olanlarda artık susacak’’ diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL