TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 134.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 940
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.237
ÖZEL HABER

GENÇ STYLİNG UZMANINDAN BİLGİLER

‘Türkiye Büyüyor Projesi’ sponsorlarından Çiğdem Bilici kendisi ile ilgili bilgileri “19.09.1997 doğumluyum. Stil danışmanı/styling uzmanı genç girişimciyim. Mathilda BY sayfasının sahibiyim. Blog hesabımda kadına dair her şeyi paylaşıyorum. Saç bakımı,..

GENÇ STYLİNG UZMANINDAN BİLGİLER

‘Türkiye Büyüyor Projesi’ sponsorlarından Çiğdem Bilici kendisi ile ilgili bilgileri “19.09.1997 doğumluyum. Stil danışmanı/styling uzmanı genç girişimciyim. Mathilda BY sayfasının sahibiyim. Blog hesabımda kadına dair her şeyi paylaşıyorum. Saç bakımı, cilt bakımı, zayıflama, giyim tüyoları ve motivasyon cümleleri ile sizlere destek veriyorum. Stil danışmanı ve makyaj konusunda iki adet sertifikam bulunmaktadır.

Bizlere danışan kişinin vücut yapısından yaşam tarzına kadar geniş bir perspektiften bakarak kıyafetler üzerinde tercih yapan kişiler doğru alışveriş konusunda da destek sağlamış olurum. Bunları sıralamam gerekirse moda, zaman, mekan, toplumsal statü ve nasıl görünmek istendiğine göre kıyafet seçiminde liderlik yaparak hizmet verdikleri vücut yapısını da göz önünde bulundurmaktayım.” Sözleriyle son verdi.

‘Türkiye Büyüyor Projesi’
iletişim: 0532 628 23 59

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL