TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 134.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 940
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.237
ÖZEL HABER

GELİNLERİ GİYDİREN İSİM: DEMET ÜNSAL

Türkiye büyüyor projesi sponsorlarından Demet Ünsal yaptığı çalışmaları anlatıyor, “Çocukluğumdan bu yana sürekli gelinlikçilerde çalıştım. Evlendikten sonra işlerime evimde devam ettim. Bu süre zarfında finansman ayarlayıp 2020 yılında kendi markamı..

GELİNLERİ GİYDİREN İSİM: DEMET ÜNSAL

Türkiye büyüyor projesi sponsorlarından Demet Ünsal yaptığı çalışmaları anlatıyor, “Çocukluğumdan bu yana sürekli gelinlikçilerde çalıştım. Evlendikten sonra işlerime evimde devam ettim. Bu süre zarfında finansman ayarlayıp 2020 yılında kendi markamı kurdum. Hanımlarımız gelinlik, nişanlık ve abiye gibi özel dikim konusunda zorlanıyorlar, kimisi farklı illerde olduğundan istedikleri ürünü kendi beden ölçülerine göre temin etme şansını yakalamış oluyorlar.

Ürünler kendime ait, özellikle taş ve incilerle tasarımlarımı renklendirmeyi seviyorum. Elbette müşteri başka modeller de getirdiği takdirde isteklere uygun modellerde üretiyorum. Avrupa pazarında Fransa ve Almanya’da çok sayıda müşterim bulunmaktadır. Satışlarım online olarak devam ediyor ama prova yapacağımız ürünler olduğunda müşterimiz provaya gelmektedir.” sözleriyle açıkladı.

‘Türkiye Büyüyor Projesi
iletişim: 0532 628 23 59

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL