TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 134.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 940
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.237
SPOR

Fenerbahçe’de Volkan Demirel devri sona erdi

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç ve yardımcı antrenör Volkan Demirel basın toplantısı düzenledi. Sarı-lacivertlilerin eski kaptanı takımdan …

Fenerbahçe’de Volkan Demirel devri sona erdi

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç ve yardımcı antrenör Volkan Demirel basın toplantısı düzenledi. Sarı-lacivertlilerin eski kaptanı takımdan ayrıldığını duyurdu.

“Bugün Volkan Demirel için toplandık. Bir Volkan’dır Fenerbahçe. Bu lakabıyla da Fenerbahçe taraftarının sahiplendiği, efsaneleşmiş, Kartalspor’dan Fenerbahçe’ye geldikten sonra başka bir kulübe gitmemiş, duruşuyla, Fenerbahçe haklarını sahiplenmesiyle tarihe geçmiştir.”


“PEREIRA KALMASINI İSTEDİ”

“Volkan’ın futbolculuğa veda ettikten sonra, futbol kariyerine devam etmek istemesi, iyi bir antrenör olmak istemesi nedeniyle Fenerbahçe’de yardımcı antrenör olarak 2 sene görev yapmıştır. Hocamız kendi ekibinde Volkan’ın olmasından memnuniyet duyacağını söylemiştir. Volkan Demirel, kendi ayakları üzerinde durmak istediğini bize söyledi. Biz de bu görüşünü saygıyla karşıladık. Ben biraz pres yaptım, biraz daha dur, görev başındayken yeni bir görev çıkar belki dedim. Ancak o kendine has özgüveniyle ben kendi ayaklarım üzerinde duracağım ama şu tarihte Fenerbahçe’ye geri döneceğim dedi.”

Detaylar geliyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL