TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN ÖZEL HABER

EBRU POLAT; SEREN’İN AĞRINA GİTMİŞTİR.

SİSİ; SEREN SERENGİL GÜLBEN’İ OKUL AÇIYOR DİYE ELEŞTİRECEĞİNE BİR KREŞ AÇSIN GÖRELİM! Seyhan Soylu moderatörlünde Ebru Polat, Bahar Candan, Tuğba Ekinci ve Nihat Doğan’ın yorumculuğunda Flash Tv ekranlarında yayınlanan “ALSANA..

EBRU POLAT; SEREN’İN AĞRINA GİTMİŞTİR.

SİSİ; SEREN SERENGİL GÜLBEN’İ OKUL AÇIYOR DİYE ELEŞTİRECEĞİNE BİR KREŞ AÇSIN GÖRELİM!

Seyhan Soylu moderatörlünde Ebru Polat, Bahar Candan, Tuğba Ekinci ve Nihat Doğan’ın yorumculuğunda Flash Tv ekranlarında yayınlanan “ALSANA HABER” programına Gülben Ergen Seren Serengil damgası vuruldu.

Programın yorumcusu Ebru Polat ekrana gelen Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma‘ya ithafen İnstagramın’da paylaştığı yazıya istinaden Serengil için “Seren çok duygusal bir kadın, Seren’in Gülben’ takıntısı geçmişte ona çok güvenmiş sonrasında yakın arkadaşımdan kendisine yapılan ihaneti kabullenememiş olacak ki bu kadar Gülben fobisi oluşmuş, ağrına gitmiş ve ekranlardan bu durumu istemeden tepki olarak yansıtıyor olabilir’’ dedi.

Programın moderatörü Seyhan Soylu canlı yayında Ebru Polat’ın bu sözlerine müdahele ederek,  Seren Serengil hakkında bomba iddiada bulundu!

Seyhan Soylu; Eski kankisi için; “Seren de vefa yoktur. Onun için vefa yalnızca bir semt adıdır.  Seren herkesin posasını çıkarır, kullanır ve  bir kenara atar. Ayrıca da Gülben Ergen takıntısını hiçbir zaman anlamadım. Bana da hep Gülben Ergen için Aman şununla ilgili şu haberi yap vs gibi laflar ederdi ben onun bu kinin bildiğim için ve Gülben’i sevdiğim için asla çakmazdım. Ayrıca da Seren’in Gülben’e nasıl olurda sosyal projelerinden dolayı ödül verilir? Sözlerini de hiç ciddiye almam. Seren Gülben’i çocukların eğitine katkıda bulunup ödül aldığını eleştireceğine önce bir tane kreş açsında görelim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL