TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
SPOR

Ahmet Nur Çebi’den diğer kulüplere teklif

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 4 büyük kulüp başkanının bir araya geldiği yayında bir takımın ilgilendiği bir oyuncuya diğer bir takımın …

Ahmet Nur Çebi’den diğer kulüplere teklif

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 4 büyük kulüp başkanının bir araya geldiği yayında bir takımın ilgilendiği bir oyuncuya diğer bir takımın ilgilenmemesi gerektiğiyle ilgili karşılıklı anlaşma yapmak durumunda olduklarını söyledi.


TARİHİ ÇAĞRI

Kulüplerin kasasından çıkan paranın menajer oyunları veya birbirlerinin anlaştığı oyuncuyla ilgilenilmesi nedeniyle daha fazla para çıktığını söyleyen Çebi, bunun karşılıklı anlaşma ve iyi niyet yoluyla önlenebileceğini söyledi.

Çebi’nin konuyla ilgili söyledikleri şu şekilde:

“Birlik ve beraberliğimizi de kamuoyuna anlatıldığını, gösterildiğine inanıyorum. Şu anda transfer dönemindeyiz. Birçok menajerin oyununa geliyoruz. Biz kendi içimizde de menajerlerin yalan dolanlarına alet olmayıp, birbirimizle iletişim halinde olmamızı istiyorum. Birbirimizin ilgilendiği futbolcularla ilgilenip fiyatlarını artırmaya gerek yok. Birbirimizle haberleşerek etrafa ciddi anlamda birlik ve beraberlik mesajını vermek istiyorum.”

Bilindiği üzere Rosier ve Ghezzal ile Galatasaray’ın da ilgilendiği iddia ediliyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL