TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
SPOR

Ahmet Nur Çebi: Yolda gören Teixeira’yı soruyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin ilçedeki bir restoranda düzenlediği şampiyonluk kutlama gecesine katıldı …

Ahmet Nur Çebi: Yolda gören Teixeira’yı soruyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin ilçedeki bir restoranda düzenlediği şampiyonluk kutlama gecesine katıldı.

“TRANSFERİN ÖNCEDEN KONUŞULMASI ZARAR VERİR”

Başkan Çebi, burada yaptığı konuşmada, transfer sürecine değinerek, “Ben dışarıda dolaşırken yanıma gelen bütün Beşiktaşlı arkadaşlar sadece transfer soruyorlar. Yanıma gelenler ‘Alex’ten (Teixeira) ne haber?’ diyor. Ya arkadaş bir ‘nasılsın’ de, bir ‘günaydın’ de. Transferler gizli yapılır, transfer bittiği gün açıklanır. Transferin daha evvel konuşulması kulübümüze zarar verir. Onun için hoşgörü rica ediyorum.” diye konuştu.

“SLOGANIMIZ ŞAMPİYON SENSİN”

Şampiyonluklarda birlik ve beraberliğin önemine işaret eden Çebi, “Şampiyonluklar birlik ve beraberlik olmadan gelmiyor. Ne hoca, ne futbolcu, ne başkan ne de yönetici. Ancak herkes bir araya geldiğinde bunu başarabilirsiniz. İki kişiyle hiçbir şey olmaz. Kulüp çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu seneki sloganımızla bitiriyorum ve ‘şampiyon sensin’ diyorum. Seneye de inşallah şampiyon yine sensin. Sen taraftar, sen Beşiktaş’sın.” dedi.

Gece, Beşiktaş marşlarının çalınması ve canlı müzik eşliğinde devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL